Loading…

Destek Hattı: 0 (212) 659 74 77 - 78

Hakkımızda


1950 yılında (Rahmetli Ömer ACAR dedemiz) Tahtakale'de ufak bir sandık atölyesinde başladı başarı hikayemiz...

Sandık üretimini gerçekleştirdiğimiz o yıllarda hep hayal ettik ve hayallerimizi gerçekleştirmek için azimle ve yılmadan çok çalıştık. Kaliteli iş yaparak çalıştığımız insanlara güven verdik. Bize duyulan güvenden ve sadakatten güç alarak 1997 yılında yine Tahtakale'de ilk züccaciye mağazamızı açtık. O yıllarda Türkiye'de faaliyet gösteren züccaciye firmalarının distribütörlüğünü yaparak ve yurt dışından opal ürünler ithal ederek ticaretimizi genişlettik. 2000'li yıllarda Acar markalı ürünlerimizin üretimine başladık. 2000-2010'lu yıllarda büyüme hızımız hayallerimiz ötesine geçti ve Türkiye'de aranan, ulaşılabilir, kaliteli ürün algısına sahip bir marka haline geldik..

Bu ticari serüvenimizde başarıyı yakalamamızdaki en büyük etkenin dedemizden öğrendiğimiz felsefeden olduğuna inanıyoruz..

"Mutlu olmak istiyorsanız ilk önce karşınızdakini mutlu edin!".

Bu anlayışla ticaret hayatımızı ailemizin bir sofrası olarak gördük ve o sofraya katılan her tabak için özenle hazırlanmış kaliteli ve ulaşılabiliği kolay ürünler sunmaya çalıştık..

Günümüzde 7,500 m2 lojistik merkezine, 1000 m2 showroom alanına, 8 adet kendi işletmemiz olan AcarHome mağaza'ya, binlerce bayi ve ürünle müşterilerimize hizmet veren büyük bir firma haline geldik..

Bu büyüyen çatımızın altına müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda alt markalar ürettik. Bunları yüksek kalite, özel tasarım ve üretim kategorisinde ACARPLUS, kaliteli, ulaşılabilir üretim kategorisinde ACAR, ulaşılabilirliği kolay ürün kategorisinde ise DRAGON ve Made By ACAR markalarımız bulunmaktadır. ACARHOME'lar ise direk tüketiciye ulaştığımız satış kanallarımızdır..

Birlik, bereberlik ve mutluluğumuzun daha uzun yıllar sürmesini dileğiyle...

VİZYONUMUZ
Mutfak, sofre ve ev aksesuarı kategorilerinde katma değerli fikirleri geliştirerek insanların yaşam alanlarını daha değerli hale getirmek için varız.

MİSYONUMUZ
Biz insanların karşısındakini mutlu edebildikçe mutlu olacağına inanıyor ve tüm müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

TARİHÇEMİZ